Pielęgnacja

Szał na mat – lakier wykończeniowy Frozen Top z ReformA Nail

15 lipca 2017

Do lakierów hybrydowych podeszłam bardzo sceptycznie, a bo kolory mi się szybko znudzą, a bo nie będzie mi się chciało ich robić, a bo za chwile wszyscy je będą mieć  itd., czyli ogólnie zaczęłam wymyślać. Na szczęście zmieniłam zdanie i już minął rok jak używam hybryd.

Jakiś czas później powstał szał na matowe paznokcie. Dlatego na poróbę kupiłam Frozen Top z ReformA Nail.

Chociaż najczęściej zdecydowanie wole  klasyczne, błyszczące paznokcie to od czasu do czasu lubię wymalować na nich coś innego. To właśnie dlatego już wcześniej rozglądałam się za matowym topem.

Najlepszy lakier matowy znalazłam z marki ReformA Nail, tak zwany Frozen Top. Paznokcie rzeczywiście wyglądają jakby były zamrożone. Długo się trzyma, jak dla mnie wręcz w ogóle się nie ściera w porównaniu do innych marek. Ale nakładając go, trzeba pamiętać żeby paznokcie po nałożeniu koloru nie były odtłuszczone, w przeciwnym razie po zakończeniu malowania Topem, zejdzie on wraz z końcowym odtłuszczaniem płytki. Po nałożeniu miałam odczucie że nosze welur na paznokciach, przyjemne w dotyku. Używam go nie tylko do lakierów hybrydowych , ale również do żeli. Więc jeżeli ktoś woli pracować na żelach to nie ma przeciwwskazań by użył na nich Frozen Topu. Jest to pierwszy lakier hybrydowy którego zapach bardzo mi się podoba. Nawet śmieszne, kwadratowe opakowanie wyróżnia się na tle innych lakierów hybrydowych z jakimi miałam do tej pory do czynienia.Osobiście jestem bardzo zadowolona z jakości lakieru, mam nadzieję, że  skorzystam z innych lakierów tej marki. Frozen Top Matowy  można zamówić na stronie internetowej.

Na zdjęciach inspiracja paznokci. Nigdy nie lubiłam na swoich paznokciach wzorków, nie wiem czemu ale drażnią mnie. dlatego postanowiłam nałożyć soczystą czerwień, numer 039 z Semilac i na to opisywany Top. według mnie idealny zestaw na lato, czy nawet na randkę.

A wy jakie wykończenie paznokci preferujecie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.